Stř. Den Čas Název zájmového útvaru Věková kategorie Zápisné (roční, Kč) Vedoucí Pozn.
Maj Po 13:00-18:00 Klávesové nástroje (klavír, keyboard) 6 - 18 1 700 Kč Mikešková Individuální výuka 30 min
Pol Po 14:30-15:25 Naučit se fotit 8 - 13 1 000 Kč Tabačková Novinka
Maj Po 15:00-15:55 Stolní tenis I. 8 - 17 1 000 Kč Pospíšil
Ple Po 15:00-15:55 Florbal - pokročilí I. pokročilí 1 000 Kč Hanzel
Maj Po 15:30-16:55 Keramika I. začátečníci 1 200 Kč Raděntová
Pol Po 15:30-16:25 Horolezení II. 6 - 15 1 000 Kč Revenda
Pol Po 15:30-16:55 ZOO I. 6 - 15 1 100 Kč Tabačková
Maj Po 16:00-16:55 Počítačová grafika od 8 1 000 Kč Mikulka Novinka
Maj Po 16:00-16:55 Stolní tenis II. 8 - 17 1 000 Kč Pospíšil
Pol Po 16:00-16:55 Robotika I. začátečníci 1 000 Kč Náplava
Pol Po 16:00-16:55 Zumba Kids Junior II. 6 - 8 1 000 Kč Nawrathová
Ple Po 16:00-16:55 In-line bruslení I. od 6 1 000 Kč Koutný
Maj Po 16:30-17:55 Horolezení I. začátečníci 1 100 Kč Gottwaldová
Ple Po 16:30-17:25 Jumping pro děti 9 - 15 1 000 Kč Jelínková Novinka
Maj Po 17:00-18:25 Keramika II. pokročilí 1 200 Kč Raděntová
Pol Po 17:00-17:55 NERF pistolky I. 6 - 15 1 000 Kč Tabačková Novinka
Ple Po 17:00-17:55 In-line bruslení II. od 6 1 000 Kč Koutný
Ple Po 17:30-18:25 Jumping pro dospělé I. od 15 1 000 Kč žáci ZŠ a SŠ, 1 500 Kč ostatní Jelínková Novinka
Pol Po 18:00-18:55 Stolní tenis 6 - 15 1 000 Kč Tabačková
Pol Po 18:00-18:55 Kondiční cvičení pro dospělé od 15, jen dívky 1 000 Kč žáci ZŠ a SŠ, 1 500 Kč ostatní Hencová
Ple Po 18:00-18:55 In-line bruslení III. od 6 1 000 Kč Koutný
Ple Po 18:30-19:25 Jumping pro dospělé II. od 15 1 000 Kč žáci ZŠ a SŠ, 1 500 Kč ostatní Jelínková Novinka
Maj Út 13:00-18:00 Klávesové nástroje (klavír, keyboard) 6 - 18 1 700 Kč Mikešková Individuální výuka 30 min
Maj Út 14:30-15:55 Virtuální realita a závodní simulátory I. 9 - 16 1 100 Kč Pospíšil
Maj Út 15:00-15:55 Rope Skipping začátečníci 1 000 Kč Raděntová
Maj Út 15:00-15:55 Zumba Kids 9 - 15 1 000 Kč Nawrathová
Pol Út 15:00-15:55 Základy parkouru 6 - 10 1 000 Kč Koutný
Pol Út 15:00-15:55 Technika kresby od 8 1 000 Kč Hencová Novinka
Ple Út 15:00-16:25 Keramika a výtvarné činnosti 5 - 10 1 200 Kč Peterková
Ple Út 15:00-15:55 Florbal - začátečníci začátečníci 1 000 Kč Hanzel
Maj Út 15:30-16:55 Horolezení II. pokročilí 1 500 Kč Jnačar Výuka na stěně Družba, vstupné a lezečky v zápisném
Maj Út 16:00-17:25 Virtuální realita a závodní simulátory II. 9 - 16 1 100 Kč Pospíšil
Maj Út 16:00-16:55 Zumba Kids Junior 6 - 8 1 000 Kč Nawrathová
Maj Út 16:00-17:25 Mix Rope Skipping pokročilí 1 100 Kč žáci ZŠ a SŠ, 1 500 Kč ostatní Raděntová
Pol Út 16:00-16:55 Virtuálka + 3D + hry 6 - 15 1 000 Kč Uvíra Novinka
Pol Út 16:00-16:55 Šidélka 4 - 6 1 000 Kč Koutný
Pol Út 16:00-16:55 Mini šidélka 3 - 5 1 000 Kč Hencová
Ple Út 16:00-16:55 Pohybové a míčové hry od 7 1 000 Kč Kubínová
Ple Út 16:00-16:55 Hrátky s předškoláky 4 - 6 1 000 Kč Tabačková Novinka
Maj Út 17:00-17:55 Kreativní hrátky 5 - 9 1 000 Kč Nawrathová
Pol Út 17:00-17:55 Základy gymnastiky I. 6 - 16, jen dívky 1 000 Kč Hencová
Pol Út 17:00-17:55 In-line bruslení od 5, začátečníci 600 Kč Koutný jen I. pololetí
Ple Út 17:00-17:55 NERF pistolky III. 6 - 15 1 000 Kč Tabačková Novinka
Ple Út 17:00-18:25 Lego a 3D tisk I. od 6 1 100 Kč Kubínová
Maj Út 17:30-18:55 Virtuální realita a závodní simulátory III. 9 - 16 1 100 Kč Pospíšil
Maj Út 17:30-18:55 Sportovní hry 6 - 17 1 100 Kč Raděntová
Ple Út 17:30-18:55 Badminton I. 8 - 14 1 100 Kč žáci ZŠ a SŠ (2x týdně 1 600 Kč), 1 500 Kč ostatní (2x týdně 2 300 Kč) Viest
Pol Út 18:00-18:55 Pohybové hry 6 - 9 1 000 Kč Koutný
Pol Út 18:00-18:55 Obratnostní a kondiční cvičení 6 - 16 1 000 Kč Hencová
Pol Út 19:00-20:25 Badminton II. 14 - 19 1 100 Kč žáci ZŠ a SŠ (2x týdně 1 600 Kč), 1 500 Kč ostatní (2x týdně 2 300 Kč) Viest
Maj St 13:00-18:00 Klávesové nástroje (klavír, keyboard) 6 - 18 1 700 Kč Mikešková
Maj St 14:00-14:55 Hra na UKULELE od 6 1 000 Kč Raděntová
Pol St 14:30-19:00 Klávesové nástroje (klavír, keyboard) 6 - 18 1 700 Kč Kašingová
Maj St 15:00-15:55 Tiskneme ve 3D 8 - 17 1 100 Kč Pospíšil
Maj St 15:00-15:55 Folková kytara I. začátečníci - žáci 1 000 Kč Raděntová
Pol St 15:00-15:55 NERF pistolky II. 6 - 15 1 000 Kč Tabačková Novinka
Pol St 15:00-15:55 Moderní tanec 10 - 14 1 000 Kč Nawrathová
Ple St 15:00-16:25 Florbal - pokročilí II. pokročilí 1 100 Kč Hanzel
Ple St 15:30-16:25 Předškolák 5 - 6 1 000 Kč Kubínová Novinka
Maj St 16:00-16:55 Základy parkouru od 6 1 000 Kč Vysloužil, Husťák
Maj St 16:00-16:55 Robotika - stavíme z lega 6 - 15 1 000 Kč Pospíšil
Maj St 16:00-16:55 Ukulele a folková kytara pokročilí 1 000 Kč Raděntová
Pol St 16:00-16:55 Zvířátka 6 - 15 1 000 Kč Tabačková Novinka
Pol St 16:00-17:55 Malý zálesák 6 - 15 1 100 Kč Uvíra Novinka
Pol St 16:00-16:55 Tvořílek 4 - 6 1 000 Kč Hencová Novinka
Pol St 16:00-16:55 Zumba Kids 9 - 15 1 000 Kč Nawrathová
Ple St 16:00-17:25 Divadelní kroužek od 10 1 100 Kč Čechová
Ple St 16:30-17:25 In-line bruslení začátečníci od 5 1 000 Kč Koutný
Maj St 17:00-17:55 Hra na zobcovou flétnu I. začátečníci 1 000 Kč Raděntová
Maj St 17:00-17:55 Parkour od 10 1 000 Kč Vysloužil, Husťák
Pol St 17:00-17:55 Keramika 6 - 15 1 100 Kč Tabačková
Ple St 17:30-18:25 In-line bruslení IV. od 6 1 000 Kč Koutný
Ple St 17:30-18:55 Lego a 3D tisk II. od 6 1 100 Kč Kubínová
Maj St 18:00-18:55 Hra na DJEMBO - skupinové bubnování od 6 1 000 Kč Raděntová Novinka
Pol St 18:00-19:00 Jóga III. od 18 1 100 Kč senioři, 1 500 Kč ostatní Zeidlerová
Ple St 18:00-18:55 Zumba pro dospělé od 15 1 000 Kč žáci ZŠ a SŠ, 1 500 Kč ostatní Nawrathová
Ple St 18:30-19:25 In-line bruslení V. od 6 1 000 Kč Koutný
Maj Čt 13:00-18:00 Klávesové nástroje (klavír, keyboard) 6 - 18 1 700 Kč Mikešková Individuální výuka 30 min
Maj Čt 14:00-14:55 Hra na zobcovou flétnu II. mírně pokročilí 1 000 Kč Raděntová
Ple Čt 14:00-19:00 Klávesové nástroje (klavír, keyboard) 6 - 18 1 700 Kč Kašingová Individuální výuka 30 min
Maj Čt 15:00-15:55 Lukostřelba - mladší 7 - 11 1 000 Kč Pospíšil
Maj Čt 15:00-15:55 Folková kytara II. mírně pokročilí 1 000 Kč Raděntová
Pol Čt 15:00-15:55 Základy gymnastiky II. 6 - 16, jen dívky 1 000 Kč Hencová
Ple Čt 15:00-15:55 Zumba pro děti 6 - 14 1 000 Kč Nawrathová
Maj Čt 15:30-16:25 Pohybová školička 5 - 7 1 000 Kč Tabačková Novinka
Pol Čt 15:30-16:55 Kytara k táboráku I. začátečníci 1 000 Kč Prčík
Ple Čt 15:30-16:25 Gymnastika I. začátečníci - jen dívky 1 000 Kč Hořejší
Maj Čt 16:00-16:55 Lukostřelba - starší 12 - 17 1 000 Kč Pospíšil
Maj Čt 16:00-17:55 Turisticko-přírodovědný klub GEPARD 6 - 17 1 100 Kč Raděntová
Maj Čt 16:00-16:55 Robokroužek 8 - 15 1 000 Kč Náplava
Pol Čt 16:00-16:55 Gymnastika hrou 4 - 6, jen dívky 1 000 Kč Hencová
Pol Čt 16:00-16:55 Počítačová grafika od 8 1 000 Kč Mikulka Novinka
Pol Čt 16:00-16:55 Parkour I. začátečníci 1 000 Kč Vysloužil, Husťák
Maj Čt 16:30-17:25 NERF pistolky 6 - 15 1 000 Kč Tabačková Novinka
Ple Čt 16:30-17:25 Gymnastika II. pokročilí - jen dívky 1 000 Kč Hořejší
Maj Čt 17:00-18:25 Klíče od pevnosti 13 - 19 1 000 Kč Pospíšil
Pol Čt 17:00-17:55 Stavíme z lega - robotika 7 - 10 1 000 Kč Uvíra
Pol Čt 17:00-18:25 Kytara k táboráku II. pokročilí 1 000 Kč Prčík
Pol Čt 17:00-17:55 Parkour II. začátečníci 1 000 Kč Vysloužil, Husťák
Ple Čt 17:30-18:55 Badminton III. 8 - 14 1 100 Kč žáci ZŠ a SŠ (2x týdně 1 600 Kč), 1 500 Kč ostatní (2x týdně 2 300 Kč) Viest
Pol Čt 18:00-18:55 Parkour III. pokročilí 1 000 Kč Vysloužil, Husťák
Ple Čt 19:00-20:25 Badminton IV. 14 - 19 1 100 Kč žáci ZŠ a SŠ (2x týdně 1 600 Kč), 1 500 Kč ostatní (2x týdně 2 300 Kč) Viest
Partneři a sponzoři