PolskáO středisku

Budova byla postavena v r. 1972 přímo jako středisko Domu dětí a mládeže Ostrava-Poruba, nově zrekonstruována v roce 2014. Jedná se  středisko, ve kkterém se konají pravidelné i příležitostnýché akce a soutěže. Středisko poskytuje svým klientům všestranné využití sportovní, výtvarné a taneční.

 

Činnost střediska

V současné době středisko  poskytuje činnosti v oblasti hudební, taneční, sportovní, a výtvarné. Na středisku rovněž pracuje ZOO kroužek a děti se zde starají o zvířata především o hlodavce a ptáky. Tradiční a velmi oblíbené jsou sobotní akce pro celou rodinu (stolní tenis, výuka tanců, keramická dílna).

 

Popis střediska

Přízemí: vstupní hala, společenský sál pro 80 osob, výstavní síň, zadní hala se zvířaty, čajová kuchyňka, keramická pec.
1. patro: gymnastická tělocvična, pracovna keramiky, pracovna výtvarné výchovy, kanceláře  (zbytek je pronajat ke komerčním účelům).

 

Možnosti pronájmu

DDM nabízí možnost pronájmu sálu, tělocvičny, učeben dle ceníku. Objednávky na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo mobil: 725 037 080.

Ceník sálu, tělocvičny a učeben  ZDE

 

Video

Recitační soutěž 2017   ZDE

Maškarní karneval leden 2017 ZDE

ROPE SKIPPING     ZDE

Tábor Berounka ZŠ 2014   ZDE

Tábor Jemčina ZŠ 2014    ZDE

Tábor Berounka SŠ 2014    ZDE

 

Partneři a sponzoři