PolskáO středisku

Budova byla postavena v r. 1972 přímo jako středisko Domu dětí a mládeže Ostrava-Poruba, nově zrekonstruována v roce 2014. Jedná se  středisko, ve kkterém se konají pravidelné i příležitostnýché akce a soutěže. Středisko poskytuje svým klientům všestranné využití sportovní, výtvarné a taneční.

 

Činnost střediska

V současné době středisko  poskytuje činnosti v oblasti hudební, taneční, sportovní, a výtvarné. Na středisku rovněž pracuje ZOO kroužek a děti se zde starají o zvířata především o hlodavce a ptáky. Tradiční a velmi oblíbené jsou sobotní akce pro celou rodinu (stolní tenis, výuka tanců, keramická dílna).

 

Popis střediska

Přízemí: vstupní hala, společenský sál pro 80 osob, výstavní síň, zadní hala se zvířaty, čajová kuchyňka, keramická pec.
1. patro: gymnastická tělocvična, pracovna keramiky, pracovna výtvarné výchovy, kanceláře  (zbytek je pronajat ke komerčním účelům).

 

Možnosti pronájmu

DDM nabízí možnost pronájmu sálu, tělocvičny, učeben dle ceníku. Objednávky na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo mobil: 725 037 080.

Ceník sálu, tělocvičny a učeben  ZDE

 

Video

Náměty na aktivity ve formě videí

Dýně na halloween   ZDE

Hra ruka - noha  ZDE

 

Partneři a sponzoři