DomůKroužky

školní rok 2020/2021 od 14. 9. 2020

(kroužky budou doplňovány průběžně)

středisko na ul. M.Majerové 23/1722

kontakt:        Bohumila Raděntová, 725 037 078, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

                            Mgr. Martina Nawrathová, 725 037 083, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

David Pospíšil, 725 037 082, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

         IngridTabačková, 725 037 085, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

 

!!! Zápisné je na celý školní rok !!!

Den

Čas

Název zájmového útvaru

Věková kat.

Zápisné (celoroční)

Vedoucí

 

 

 

 

 

 

Pondělí

15.00- 15.55

 OBSAZENO

Stolní tenis I.

8-17

1 000,- Kč

Pospíšil

16.00-16.55

 NOVINKA

Počítačová grafika

od 8

1 000,- Kč

Mikulka

15.30-16.55

Keramika I.

začátečníci

1 200,- Kč

Raděntová

16.00-16.55

Stolní tenis II.

8-17

1 000,- Kč

Pospíšil

16.30-17.55

Horolezení I.

začátečníci

1 100,- Kč

Gottwaldová

17.00-17.55

 NOVINKA

Netradiční sporty

od 6

1 000,- Kč

Pospíšil

17.00-18.25

Keramika II.

pokročilí

1 200,- Kč

Raděntová

13.00-18.00

 OBSAZENO

Klávesové nástroje

(keyboard, klavír)

- indiv. výuka 30. min

6-18

1 700,- Kč

Mikešková

 

 

 

 

 

 

 Úterý

14.30-15.55

Virtuální realita a závodí simulátory I.

9-16

1 100,- Kč

Pospíšil

15.00-15.55

Rope Skipping

začátečníci

1 000,- Kč

Raděntová

15.00-15.55

Zumba Kids

9-15

1 000,- Kč

Nawrathová

15.30-16.55

 od 6. října

OBSAZENO

Horolezení II.

pokoročilí

(výuka na stěně Družba)

1 500,- Kč

Jančar

16.00-17.25

Virtuální realita a závodní simulátory II.

9-16

1 100,- Kč

Pospíšil

16.00-16.55

Zumba Kids Junior

6-8

1 000,- Kč

Nawrathová

16.00-17.25

Mix Rope Skipping

pokročilí

žáci ZŠ a SŠ 1 100,- Kč

ostatní 1 500,- Kč

Raděntová

17.00-17.55

Kreativní hrátky

5-9

1 000,- Kč

Nawrathová

17.30-18.55

Sportovní hry

6-17

1 100,- Kč

Raděntová

17.30-18.55

Virtuální realita a závodní simulátory III.

9-16

1 100,- Kč

Pospíšil

 

18.00-18.55

 NOVINKA

Jóga II.

senioři (od 60) 1 100,- Kč

Zeidlerová

ostatní

1 500,- Kč

13.00-18.00

OBSAZENO

Klávesové nástroje

(keyboard, klavír)

- indiv. výuka 30. min

6-18

1 700,- Kč

Mikešková

 

 

 

 

 

 

Středa

  9.00-10.30

Jóga

senioři (od 60) 1 100,- Kč Kucharčík
ostatní 1 500,- Kč

14.00-14.55

Hra na UKULELE

od 6

1 000,- Kč

Raděntová

15.00-15.55

Tiskneme ve 3D

8-17

1 100,- Kč

Pospíšil

15.00-15.55

Folková kytara I.

začátečníci - žáci

1 000,- Kč

Raděntová

16.00-16.55

Robotika - stavíme z lega

6-15

1 000,- Kč

Pospíšil

16.00-16.55

 NOVINKA

Ukulele a folková kytara

pokročilí

1 000,- Kč

Raděntová

16.00-16.55

Základy parkouru

od 6

1 000,- Kč

Vysloužil

Husťák

17.00-17.55

Hra na zobcovou flétnu I.

začátečníci

1 000,- Kč

Raděntová

17.00-17.55

Parkour

od 10

1 000,- Kč

Vysloužil

Husťák

18.00-18.55

 NOVINKA

Hra na DJEMBO - skupinové bubnování

od 6

1 000,- Kč

 

Raděntová

13.00-18.00

OBSAZENO

 

Klávesové nástroje

(keyboard, klavír)

- indiv. výuka 30. min

6-18

1 700,- Kč

Mikešková

 

 

 

 

 

 

 Čtvrtek

  9.00-10.30

 OBSAZENO

Cvičení rodiče a děti

 od 1,5

1 100,- Kč

Nawrathová

14.00-14.55

Hra na zobcovou flétnu II.

mírně pokročilí

1 000,- Kč

Raděntová

15.00-15.55

Lukostřelba - mladší

7-11

1 000,- Kč

Pospíšil

15.00-15.55

Folková kytara II.

mírně pokročilí

1 000,- Kč

Raděntová

15.30-16.25

 NOVINKA

Pohybová školička

 

 5-7

1 000,- Kč

Tabačková

16.00-16.55

Lukostřelba - starší

12-17

1 000,- Kč

Pospíšil

16.00-16.55

Robokroužek

8-15

1 000,- Kč

Náplava

16.00-17.55

Turisticko-přírodovědný klub GEPARD

6-17

1 000,- Kč

Raděntová

16.30-17.25

 NOVINKA

NERF pistolky

6-15

1 000,- Kč

Tabačková

17.00-18.25

Klíče od pevnosti

13-19

žáci ZŠ a SŠ 1 000,- Kč

ostatní 1 500,- Kč

Pospíšil

17.00-17.55

 NOVINKA

Smart City

8-15

1 000,- Kč

Náplava

13.00-18.00

OBSAZENO

 

 

Klávesové nástroje

(keyboard, klavír)

- indiv. výuka 30. min

6-18

1 700,- Kč

Mikešková

                                   Časy a lektoři zájmových útvarů se můžou měnit dle organizačních možností DDM.

                                  


 

 

 

školní rok 20120/2021 od 14. 9.20120

(kroužky budou doplňovány průběžně)

středisko na ul. Polská 1624/4

 

kontakt: Mgr. Irena Hencová, 725 037 081, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

              Bc. Daniel Koutný, 725 037 079, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

                                                                           Mgr. Martina Nawrathová, 725 037 083, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

                                                                 IngridTabačková, 725 037 085, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

 

!!! Zápisné je na celý školní rok !!!

Den

Čas

Název zájmového útvaru

Věková kategorie

Zápisné

(celoroční)

Vedoucí

 

 

 

 

 

 

Pondělí

  9.00-10.30

Cvičení rodiče a děti

od 1,5 1 100,- Kč Hencová

14.30-15.25

Horolezení I. 6-15 1 000,- Kč Revenda

14.30-15.25

 NOVINKA

Nauč se fotit

8-13 1 000,- Kč Tabačková

15.00-15.55

Zumba Kids Junior I.

6-8 1 000,-Kč Nawrathová

15.30-16.25

Horolezení II.

6-15 1 000,- Kč Revenda

15.30-16.25

Mini stavitel

3-5 1 000,- Kč Hencová

15.30-16.55

změna času

ZOO I.

6-15 1 100,- Kč Tabačková

16.00-16.55

Robotika I.

začátečníci 1 000,- Kč Náplava

16.00-16.55

Zumba Kids Junior II. 6-8 1 000,- Kč Nawrathová

16.45-17.40

Kroužek střelby

od 9 1 100,- Kč Hencová

17.00-17.55

 NOVINKA

Nerf pistolky I.

6-15 1 000,- Kč Tabačková
17.00-17.55

Robotika II.

pokročilí 1 000,- Kč Náplava
18.00-18.55

Stolní tenis

6-15 1 000,- Kč Tabačková
18.00-18.55 Kondiční cvičení pro dospělé

od 15

jen ženy

 

ZŠ a SŠ 1 000,- Kč

ostatní 1 500,- Kč

jednorázový vstup 90,- Kč

Hencová

 

 

 

 

 

 

Úterý

  9.15-10.45

 OBSAZENO

Jóga I. senioři (od 60) 1 100,- Kč

Drastichová

ostatní 1 500,- Kč

15.00-15.55

Základy parkouru 6-10 1 000,- Kč Koutný

15.00-15.55

 NOVINKA

Technika kresby od 8 1 000,- Kč Hencová

16.00-16.55

Virtuálka + 3D + hry

6-15 1 000,- Kč Uvíra

16.00-16.55

Šidélka 4-6 1 000,- Kč Koutný

16.00-16.55

Mini šidélka

3-5 1 000,- Kč Hencová
17.0017.55

Základy gymnastiky I.

6-16

jen dívky

1 000,- Kč Hencová

17.00-17.55

jen I. pololetí

In-line bruslení

od 5 - začátečníci

600,- Kč

jen I. pololetí

Koutný

18.00-18.55

Pohybové hry

6-9

1 000,- Kč

Koutný

18.00-18.55

 NOVINKA

Obratnostní a kondiční cvičení

6-16

1 000,- Kč

Hencová

 

 

 

 

 

 

Středa

 9.30-11.00

Jóga II. senioři (od 60) 1 100,- Kč Horáková
ostatní 1 500,- Kč

14.30-19.00

 NOVINKA

od 7. října

Klávesové nástroje (klavír)

- individuální výuka 30 min

6-18 1 700,- Kč Kašingová

15.00-15.55

 NOVINKA

Nerf pistolky II.

6-15 1 000,- Kč Tabačková
15.00-15.55

Moderní tanec 

10-14 1 000,- Kč Nawrathová

16.00-16.55

 NOVINKA

Zvířátka 6-15 1 000,- Kč Tabačková

16.00- 17.55

 NOVINKA

Malý zálesák

6-15 1 100,- Kč Uvíra

16.00-16.55

 NOVINKA

Tvořílek

4-6 1 000,- Kč Hencová
16.00-16.55

Zumba Kids

9-15 1 000,- Kč Nawrathová

16.30-17.25

 NOVINKA

Lukostřelba I. 7-11 1 000,- Kč Pospěchová

17.00-17.55

 NOVINKA

Rally Car

6-15 1 000,- Kč Hencová

17.00-17.55

Keramika

6-15 1 100,- Kč Tabačková

17.30-18.25

 NOVINKA

Lukostřelba II.

12-17 1 000,- Kč Pospěchová

18.00-18.55

 NOVINKA

Farmář

6-15 1 000,- Kč Tabačková

18.00-19.00

Jóga III.

senioři (od 60) 1 100,- Kč

Zeidlerová

ostatní 1 500,- Kč

 

 

 

 

 

 

Čtvrtek

15.00-15.55 Základy gymnastiky II.

6-16

jen dívky

1 000,- Kč Hencová

15.30-16.55

změna času

Kytara k táboráku I.

7-15

začátečníci

1 000,- Kč Prčík

16.00-16.55

Stavíme z lega

5-7 1 000,- Kč Uvíra

16.00-16.55

Parkour I.

začátečníci

6-15

1 000,- Kč

Vysloužil

Husťák

16.00-16.55

Gymnastika hrou

4-6

jen dívky

1 000,- Kč Hencová

16.00-16.55

 NOVINKA

Počítačová grafika

od 8 1 000,- Kč Mikulka

16.30-17.55

 NOVINKA

Dramatická výchova

od 6

1 100,- Kč Hótová

17.00-17.55

Stavíme z lega - robotika

7-10

1 000,- Kč Uvíra

17.00-17.55

Výtvarné dílničky

5-10

1 000,- Kč Hencová

17.00-18.25

změna času

Kytara k táboráku II.

7-15

pokročilí

1 000,- Kč Prčík

17.00-17.55

Parkour II.

začátečníci

6-15

1 000,- Kč

Vysloužil

Husťák

18.00-18.55

Parkour III.

pokročilí

6-15

1 000,- Kč

Vysloužil

Husťák

 Časy a lektoři zájmových útvarů se můžou měnit dle organizačních možností DDM.


ZŠ a SŠ 1 000,- Kč

ostatní 2 000,- Kč

 

 

školní rok 2020/2021 od 14. 9.2020

(kroužky budou doplňovány průběžně)

středisko Plesná

 

kontakt: Bc. Daniel Koutný, 725 037 079, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

                    Bc. Nikola Kubínová, 725 037 084, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

                                   Mgr. Martina Nawrathová, 725 037 083, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

                Ingrid Tabačková, 725 037 085, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

!!! Zápisné je na celý školní rok !!!

      

Den

Čas

Název zájmového útvaru

Věková kategorie

Zápisné

(celoroční)

Vedoucí

 

 

 

 

 

 

  Pondělí

 

 

 

15.00-15.55

Florbal - pokročilí I.

pokročilí

1 000,- Kč

Hanzel

16.30-17.25

Jumping pro děti

9-15

1 000,- Kč

 Jelínková

16.00-16.55

In-line brusleni I.

od 6

1 000,- Kč

Koutný

17.00-17.55

In-line bruslení II.

od 6

1 000,- Kč

Koutný

17.30-18.25

Jumping pro dospělé I.

od 15

žáci ZŠ a SŠ 1 000 Kč

ostatní 1 500,- Kč

Jelínková

18.00-18.55

In-line bruslení III.

od 6

1 000,- Kč

Koutný

18.30-19.25

Jumping pro dospělé II.

od 15

žáci ZŠ a SŠ 1 000 Kč

ostatní 1 500,- Kč

 Jelínková

 

 

 

 

 

 

 

Úterý

15.00-16.25

Keramika a výtvarné techniky

 5-10

1 200,- Kč

Peterková

 

15.00-15.55

Florbal - začátečníci

začátečníci

1 000,- Kč

Hanzel

 

16.00-16.55

Pohybové a míčové hry

od 7

1 000,- Kč

Kubínová

 

16.00-16.55

 NOVINKA

Hrátky s předškoláky

4-7

1 000,- Kč

Tabačková

16.30-18.25

Šikovné ručičky

10-15

1 200,- Kč

Peterková

17.00-18.25

Lego a 3D tisk I.

od 6

1 100,- Kč

Kubínová

17.00-17.55

 NOVINKA

Nerf pistolky III.

6-15

1 000,- Kč

Tabačková

 

17.30-18.55

 

Badminton I.

 

8-14

žáci ZŠ a SŠ 1 100 Kč

(2x týdně 1 600 Kč)

ostatní 1 500

(2x týdně 2 300 Kč) *

 

Viest

 

 

19.00-20.25

 

 

Badminton II.

 

 

14-19

žáci ZŠ a SŠ 1 100 Kč

(2x týdně 1 600 Kč)

ostatní 1 500 Kč

(2x týdně 2 300 Kč) *

 

 

 Viiest

 

 

 

 

 

 

Středa

  9.00-10.30

Cvičení rodiče a děti

od 1,5

1 100,- Kč

Hencová

15.00-16.25

Florbal -pokročilí II.

pokročilí

1 100,- Kč

Hanzel

15.30-16.25

 NOVINKA

Předškolák

5-6

1 000,- Kč

Kubínová

16.00-17.25

Divadelní kroužek

od 10

1 100,- Kč

Čechová

16.30-17.25

In-line bruslení začátečníci

od 5

1 000,- Kč

Koutný

17.30-18.25

In-line bruslení IV.

od 6

1 000,- Kč

Koutný

17.30-18.55

Lego a 3D tisk II.

od 6

1 100,-  Kč

Kubínová

18.00-18.55

Zumba pro dospělé

od 15

žáci ZŠ a SŠ 1 000 Kč

ostatní 1 500,- Kč

Nawrathová

18.30-19.25

In-line bruslení V.

 od 6

1 000,- Kč

Koutný

 

 

 

 

 

 

Čtvrtek

 

 

 

 

14.00-19.00

 NOVINKA

od 8. října

Klávesové nástroje

- individuální výuka 30 min

 

6-18

 

1 700,- Kč

 

Kašingová

15.00-15.55

Zumba pro děti

6-14

1 000,- Kč

Nawrathová

15.30-16.25

Gymnastika I.

 

začátečníci

jen dívky

1 000,- Kč

Hořejší

16.30-17.25

Gymnastika II.

pokročilí

jen dívky

1 000,- Kč

Hořejší

 

 

17.30-18.55

 

 

Badminton III.

8-14

žáci ZŠ a SŠ 1 100 Kč

(2x týdně 1 600 Kč)

ostatní 1 500 Kč

(2x týdně 2 300 Kč)   *

 

 

Viest

 

19.00-20.25

 

Badminton IV.

14-19

žáci ZŠ a SŠ 1 100 Kč

(2x týdně 1 600 Kč)

ostatní 1 500 Kč

(2x týdně 2 300 Kč)   *

 

Viest

 

 

 

 

 

 

Pátek

 

 

 

 

 

 

 Časy a lektoři zájmových útvarů se můžou měnit dle organizačních možností DDM.

v ceně není započítán poplatek do TJ Sokol Plesná

Partneři a sponzoři